person_outline
phone

Bağlık Mahallesi Otoban Sokak. No:14 Çerkezköy/Tekirdağ
Yetkili Bilinmiyor.
0532 730 4998 info@ataknakliye.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Tekirdağ]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
http://www.ataknakliye.com2018-11-29, 8:27 PM
Atak Evden Eve Nakliyat Tekirdağ ilinde nakliye hizmeti veren kaliteli bir nakliye firmasıdır .Atak Evden Eve Nakliyat 1986 yılında Tekirdağ ilinde kurulmuş olup; Türkiye'de birden fazla ile şehirlerarası nakliyat alanında da eşya taşıma hizmeti sunan bir firmadır. Evden eve nakliyat alanında en çok faaliyet gösteren firmamız bu alanda bir çok; Tekirdağ ilinde evden eve eşya taşıması yapmış ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayan nakliye faaliyetleri göstermiştir.Dürüstlüğü ve etik çalışma prensibini ilke edinmiş firmamız sizlere evden eve eşya taşıma işinin dışında bir çok farklı alanda kurumsal eşya nakliyesi çalışması da sunmaktadır. Atak evden eve nakliyat firmamızı rakiplerinden ayıran en büyük özelliği uygun fiyata kaliteli nakliye hizmeti sunma çalışma stilidir. Bu sayede eşyalarını taşıdığımız her müşterilerimizin akıllarında kalmayı başarıp bir sonraki nakliyat ihtiyaçlarında da tercih edilme durumumuz olmuştur.
 
Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetleri oldun yada farklı kurumsal nakliye ihtiyaçlarınızda her daim sizlere hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız.Çünkü firmamız yıllarını adadığı nakliye işini bugüne kadar severek ve ciddi emek vererek gelmiş bir kurumdur. Taşınmanın müşterilerimiz için stresli bir süreç olduğunun farkındayız. Bizlere Tekirdağ nakliyat hizmetleri sunan bir nakliyat firması olarak sizleri bu stresli günlerinizde sorun yaşamayacağınız ve aile bütçenizi zorlamayacak bir sistemde nakliyat hizmeti veriyoruz. Taşıdığımız her eşyanızın sizler için değerli olduğunun bilincinde olarak, nakliyat hizmeti sunduğumuzda nakliyat sigortası yaparak güvence altına almaktayız. Nakliyat sigortası taşınma esnasında olası düşük ama olma ihtimali olan, olumsuz durumlara karşın eşyalarınızın güvence altına alınarak taşınmasını sağlayan bir sistem sunmaktadır.Bizlerde müşterilerimize nakliyat hizmeti verirken memnun etmek adına taşınma sırasında en güvenilir şekilde yeni adrese ulaşması için bu poliçeyi; Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketleri aracılığı ile hazırlayarak nakliyat anlaşmamızdan sonra hazırlamaktayız. Sizlerde Atak Nakliyat hizmetlerinin ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden yararlanmak adına hemen firmamızla iletişime geçiniz. Atak Evden Eve Nakliyat ailesi olarak, eşyalarınızı kendi eşyamızcasına taşımaktayız. Atak Nakliyat ailesine ait müşteri portföyümüzde sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.
Site Ziyareti: 207 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: villa taşımacılığı, evden eve nakliyat, atak evden eve nakliye, çerkezköy nakliye, nakliye tekirdağ, çerkezköy nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Atak Evden Eve Nakliye" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Atak Evden Eve Nakliye Google'da ara