person_outline
phone

Yenişehir Mah. Grup Center İş Merkezi No:112 Kurtköy Uydukent Pendik/İstanbul
Yetkili Bilinmiyor.
0544 800 1436 E-posta ekli değil. Eklenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[İstanbul Tüm, İstanbul Anadolu]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
http://www.uydukentevdenevenakliyat.com2018-12-01, 11:30 AM

Firmamız Uydukent Evden Eve Nakliyat kurulduğu 2001 yılından günümüze kadar binlerce aileyi ofisi taşımış ilk işe başladığı günde tek araçlık olan kapasitesini şimdi geniş ve son model araç filosuna ulaştırmıştır. Bizim için müşteri memnuniyeti tartışılmaz ilk ve değişmez önceliğimiz olan prensibimiz le her geçen gün daha da genişleyen portföyümüze yenilerini katmaya devam etmekteyiz.

Eşyalarınızın yeni yerlerine güvenle ve hasarsız olarak taşınması için kullandığımız malzemelerimizi özenle seçmekteyiz. Hijyeniz ve taşımadan önce mutlaka dezenfekte edilen araçlarımız ile sektörün lideri olamay devam etmekteyiz. Parça eşya taşıma hizmetlerinde uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Personelimizin tamamı eğitimli işinde uzman elemanlardan oluşmaktadır. Bünyemizde bulunan tesisat ustalarımızla mobilya ve beyaz eşyalarınızın yeni yerlerinde kullanıma hazır olarak monte edilmektedir.

Site Ziyareti: 311 | Değerlendirme: 2.0/1 | Etiketler: uydukent, kurtköy nakliyat, uydukent nakliyat, kurtköy uydukent ev taşıma, ev taşıma, pendik nakliye, evden eve istanbul
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Uydukent Evden Eve Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Uydukent Evden Eve Nakliyat Google'da ara