person_outline
phone

Turgut Mh. Atatürk Bul. Sevgi Apt. No: 4/C Tekirdağ
Yetkili Bilinmiyor.
05322755186 E-posta ekli değil. Eklenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, İstanbul Tüm, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Kırklareli, Kütahya, Tekirdağ]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
http://www.atanurnakliyat.com.tr2018-11-29, 8:18 PM
Atanur nakli̇yat 1995 yılından bu yana profesyonel olarak ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı alanlarında trakya bölgesi̇nde li̇der fi̇rma olarak faali̇yet göstermektedi̇r.

Atanur nakli̇yat toplamda 45 yıllık nakli̇yeci̇li̇k tecrübesi̇ne sahi̇p olan Teki̇rdağ Süleymanpaşa merkezli̇ bi̇r kuruluştur. Atanur nakli̇yat evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yat i̇şleri̇ni̇ ek i̇ş olarak görmemekte evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yatı tek i̇ş olarak beni̇msemektedi̇r. Atanur nakli̇yat evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yat i̇çi̇n gerekli̇ bütün tekni̇k ve yasal donanıma sahi̇p olarak faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r. Atanur nakli̇yat komple ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı'nın yanı sıra 2014 yılından bu yana trakya bölgesi̇ ve ege bölgesi̇ arasında toplam 50’ye yakin i̇lçeye parça ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı konularında da hi̇zmet vermektedi̇r. Bunun yanında uzun dönemli̇ tesli̇matlar i̇çi̇n müşteri̇leri̇ne depolama hizmeti ve ambalajlama hi̇zmeti̇ de sunmaktadır. Kurumsal taşımalar konusunda da uzun yıllara dayanan tecrübesi̇ bulunmaktadır.

Atanur nakli̇yat 25 yıldır müşteri̇leri̇ne güler yüzlü bi̇r şeki̇lde, i̇leti̇şi̇mi̇ kuvvetli̇, profesyonel bi̇r kadro i̇le tesli̇matlarını zamanında ve güven altyapısına dayalı i̇ş planı i̇le hi̇zmet vermektedi̇r. Atanur nakli̇yat 45 yıllık geçmi̇şi̇nden aldığı güç ve güvenle kendi̇ alanında ve bölgesi̇nde li̇der fi̇rma olarak faali̇yetleri̇ne devam etmektedi̇r.
Site Ziyareti: 223 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: tekirdağ nakliyat, tekirdağ ev taşıma, edirne nakliye, trakya atanur nakliyat, evden eve nakliye, parça eşya taşımacılığı
Trakya Atanur Parça Eşya Taşımacılık Trakya Atanur Parça Eşya Taşımacılık Trakya Atanur Parça Eşya Taşımacılık
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Trakya Atanur Parça Eşya Taşımacılık" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Trakya Atanur Parça Eşya Taşımacılık Google'da ara