person_outline
phone

Aktaş Mah.PTT Cad. No:3/D (Esko Karşısı) BOLU
Yetkili Bilinmiyor.
0374 217 56 36 cerkez.dursun82@yandex.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Bolu]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Araç Taşıma, Teklife Açık
http://www.bolukentevdenevenakliyat.com2018-11-29, 0:25 AM

HAKKIMIZDA

Evden eve nakliyat sektörünün öncü firmalarından biri olan Bolu Kent Evden Eve Nakliyat, Bolu ve çevre şehirler arasında nakliye ihtiyaçlarınıza ekonomik, sigortalı ve garantili çözümler üretmektedir. Uzman kadrosu, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde yüzde yüz memnuniyet garanti politikası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bütün müşterilerine ayrı ve özel çözümlerini, yaptığı keşif sonrası şekillendiren firmamız, ihtiyaçlarınızı ilk aşamada belirleyerek ilerleyen zamanlarda karşılaşılabilecek sorunlara karşı da gereken önlemleri eksiksiz biçimde almaktadır. Evden eve nakliyat, bilinenin aksine oldukça zahmetli ve sistemli gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. Uzman olmayan kişilere bırakıldığında eşyaların zarar görmesi söz konusu olabilmektedir. Ev taşımacılığı uzmanından destek almak, atılabilecek en akıllıca adımların başında gelir.

Site Ziyareti: 234 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: bolu ev taşıma, bolu evden eve nakliye, bolu kent evden eve nakliyat, bolu nakliyat, boludaki nakliye firmaları
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Bolu Kent Evden Eve Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Bolu Kent Evden Eve Nakliyat Google'da ara