person_outline
phone

Ergenekon Mah. 140/1 Sokak No: 20/ 1 Yenimahalle
Yetkili Bilinmiyor.
0532 442 04 46 info@gurselnakliyat.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Ankara]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Teklife Açık, Harita Kaydı Var
https://www.gurselnakliyat.com2018-11-28, 2:10 PM

Gürsel Nakliyat evden eve nakliyat olarak firmamız 1996'dan bu yana , siz saygıdeğer müşterilerimizin evden eve nakliyatta beğenisini toplamış, çelik kasalı kapalı araçlarla gerekse profesyonel ekibimizle Türkiye'nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimizle sağlıklı , problemsiz , kusursuz , huzurla taşınmanın profesyonel yolunu göstermekte olup hizmetimizin kalitesini arttırmaktayız.
Gürsel Nakliyat nakliyatta hizmette sınır yoktur. Müşterilerimizin istekleri her zaman ön plana konulmuştur.13 senelik bir kuruluşun nesilden nesile geçmesini sağlayan bu insanların bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket daha çok işler yapacaktır.Bunun için müşteri memnuniyetine kendilerini adamışlardır.Taşımacılık büyük bir sorumluluktur.
Gürsel Nakliyat bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde icra eden bir kuruluştur.Gürsel Nakliyat Nakliyat'ın amacı , hedefi büyüktür.Sizin nakliyenizi gerçekleştirirken sadece sizi değil , sizi çevrenizle , eşiniz dostunuzla , akrabalarınızla göze alarak "Bir müşteri bir servettir." , bilinciyle yola çıkar ve hizmetin en kalitelisini sunar. Gürsel Nakliyat var oldukça siz rahat olun; çünkü eşyalarınız emin ellerdedir.Mal canın yoncasıdır , eşya her gün alınmaz , ev hemen kurulmaz.

Site Ziyareti: 179 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: transport, ankara evden eve nakliye, ankara nakliyat, yenimahalle nakliye, ev taşıma, gürsel nakliyat, gürsel
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Gürsel Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Gürsel Nakliyat Google'da ara