person_outline
phone

İçerenköy Mahallesi Zübeyde Hanım Sokak No:2/10 Ataşehir/İstanbul
Yetkili Bilinmiyor.
0533 376 70 03 info@ugurnakliyat.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Hatay, İstanbul Tüm, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Samsun, Ankara, Uşak, Tüm Türkiye]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık
http://www.ugurnakliyat.com2018-11-29, 1:05 AM
1978 yılında Uğur Nakliyat kardeşler şirket grubu İstanbul merkezli olarak Uğur Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile yarım asrı aşan bir tecrübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. 45'in üzerinde irili ufaklı nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bugün itibarı ile Türkiye genelinde 12 şubemiz ve 130 uzman personelimiz nakliyat,depolama ve lojistik alanlarda hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bugün Türkiye'nin genelinde olan M.E.B bakanlığın okullarında kurulan teknoloji sınıfları ve öğretim görevlilerin bütün bilgisayarların yurt içi nakliyesinin taşınması firmamız tarafından gerçekleşmiştir. Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Site Ziyareti: 194 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 3.0/1 | Etiketler: ataşehir evden eve taşıma, uğur nakliyat, istanbuldan nakliye, istanbul nakliye
Uğur Nakliyat Uğur Nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Uğur Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Uğur Nakliyat Google'da ara