person_outline
phone

Karapınar Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:67 Merkez/Adıyaman
Yetkili Bilinmiyor. info@serinnakliyat.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Adıyaman, Tüm Türkiye]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
http://www.serinnakliyat.com2018-11-29, 12:26 PM

Serin Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri Ltd. Şti.; 1992 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan Serin nakliyat 1999 yılına kadar her türlü taşımacılık hizmetini sağlamış olup 2000 yılı ve sonrasında çok fazla ev taşımacılık talebinin oluşmasından ötürü evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmıştır.

2005 yılından sonra araç filosuna genişleterek tüm Türkiye'de şehirci ve şehirlerarası ev ve ofis taşımacılık hizmeti sağlamaya devam etmiştir.
 

Geniş Araç Filosu ile tüm Türkiyede

Geniş bir araç filosuna sahip olan Serin Nakliyat, sadece Adıyaman'da değil Türkiye'nin tamamında taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin günlük İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya seferleri bulunmaktadır.


Bilgi ve Destek : info@serinnakliyat.com

Muhasebe ve Finans : muhasebe@serinnakliyat.com

Araç Takibi : aractakip@serinnakliyat.com

Müşteri Yorumları : yorum@serinnakliyat.com

Site Ziyareti: 195 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: depolama, sigortalı nakliye, Serin Nakliyat, K3 belgeli nakliye, şehiriçi nakliye

Serin evden eve nakliyat, ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve taşımacılık hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Bizler, müşterilerimize evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ev taşımacılığı müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık öncesi müşterilerimizin isteklerini dile getirmesini talep ederek bu istekleri harfiyen yerine getirecek şekilde fiyat teklifimizi sunar, teklifimizin kabul görmesi durumunda sözleşmemizi hazırlarız.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşterimizin istekleri doğrultusunda talep edilirse evde yer alan eşyaların tamamı tarafımızdan paketlenebilmektedir. Çalışan veya evde bebeği bulunan ev hanımlarının en çok tercih ettiği bu yöntem ile evde yer alan mutfak eşyaları ve dolaplar içerisinde yer alan eşyaların kolileme işlemleri ile ev tekstillerinin hurçlama ve paketleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Nakliyat için seferber olan her ekibimizde tam donanımlı bir marangozumuz yer almakta olup bu marangozumuz evde yer alan eşyaların demontaj ve montajını gerçekleştirmektedir. Marangozumuz, taşımacılık öncesi mobilyaların demontajını itinalı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra taşınacağınız yeni evde tekrar montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm taşımacılık işlemlerimiz alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri Avrupa standartlarında olup kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Çalışanlarımızın tamamı şirketimiz SSK’lı çalışanı olup iş güvenliği konusunda eğitimlidir.

Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Serin Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Serin Nakliyat Google'da ara