person_outline
phone

Ertuğrul Gazi, Su Deposu Cd., 25080 Palandöken/Erzurum
Fesih Bilmez
0535 452 0970 ozcatlilarnakliyat@gmail.com Araç Sayısı 6

Hizmet Bölgeleri

[Ardahan, Artvin, Bayburt, Bingöl, Erzincan, Erzurum, Iğdır, Kars, Ağrı, Muş, Tunceli, Tüm Türkiye]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Araç Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık, Desk Sayfası Var, Facebook Ağı Var, Harita Kaydı Var
http://rastgelelik.com/ozcatlilar-nakliyat2018-11-25, 3:14 PM
Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzurum Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak gerek araç ve ekip, gerek iş ve referanslarımızla kalite ve uzmanlığı tüm camiaya yansıtmayı başarmaktayız. Firmamız Sayın Fesih BİLMEZ ve Sayın Bahri BİLMEZ tarafından kurulmuş olup, işleyiş ve organizasyon olarak geniş bir çalışma ekibine sahiptir. 

Site Ziyareti: 240 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 5.0/16 | Etiketler: Erzurum Nakliyat, özçatlılar nakliyat, transport, nakliye, evden eve, evden eve taşımacılık, logistic, ev taşıma, erzurum
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Öz Çatlılar Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Öz Çatlılar Nakliyat Google'da ara