person_outline
phone

Bağdat Cad. 32/3 Yenimahalle/Ankara
Yetkili Bilinmiyor.
05067003928 yurtsevenak@gmail.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Ankara, Tüm Türkiye]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Kapalı Tır Mevcut, Açık Tır Mevcut, Teklife Açık, Harita Kaydı Var
https://www.destannakliyat.com2018-11-28, 7:55 PM

Destan Nakliyat Tic Ltd Şti Ankara 0312 332 16 96

 

Hakkkımızda

Destan Nakliyat çağımızın ihtiyaçlarına yanıt verecek biçimde kendini sürekli güncelleyerek insanların taşınma ihtiyaçlarına her türlü çözümü geliştiriyor. Profesyonel hizmet anlayışı, uzmanlaşmış kadrosu ve "sıfır sorun" politikası ile tüm taşınma süreçlerini gerçekleştiriyor. Emanet aldığı eşyaları kendi eşyası gibi düşünerek, en küçük bir çizik olmadan yeni adresine ulaştırmayı hedefliyor.

Destan Nakliyat’ın kalite anlayışının en önemli ölçütlerinden bir de zaman. Günlere, bazen haftalara yayılan taşınma süreçlerini saatler içinde bitirmeyi, mümkün olan en kısa sürede hayatın yeniden olağan akışına dönmesini amaçlıyor.

Destan Nakliyat kusursuz bir taşınma hizmeti için uzman kadro kadar, teknolojik yatırımlar yapılması gerektiğinin de bilincinde bir firma. En yeni teknolojik araçların yer aldığı filosu ile her ihtiyaca yanıt verebilecek donanım sahip bulunuyor. İster evden eve nakliyat, ister fabrika taşınması, ister hassas piyano nakliyatı olsun, tüm taşınma süreçlerine uygun donanım ve birikimi bünyesinde barındırıyor.

Site Ziyareti: 378 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 2.0/1 | Etiketler: asansörlü taşıma, ev taşıma, şehiriçi nakliye, ankara nakliye, ankara evden eve nakliyat, ankara taşımacılık, eşya taşıma, destan evden eve nakliyat
t.b.m.m
daniştay
kültür turizm bakanliği
yargitay başkanliği
ankara üniversitesi
avrupa birliği ulusal ajans
beytepe jandarma lojmanlari
başbakanlik lojmanlari
sosyal güvenlik kurumu
balgat başkent plaza
eğitim birsen sendikasi
sağliksen sendikasi
emniyet genel müdürlüğü
exper bilgisayar
nurol holding
doğa koleji
siemens
philips
vakifbank
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Destan Evden Eve Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Destan Evden Eve Nakliyat Google'da ara