person_outline
phone

Küçükyalı Merkez Mah. Barbaros Hayrettin Sokak No:8 A Blok K:1 D:1 Maltepe
Bayram Akdeniz
05327070405 akdenizekspres@gmail.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[İstanbul Tüm, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye, Antalya]
Nitelikler:K3 Belgeli, Uluslararası Taşıma, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Araç Taşıma, Gıda Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Kapalı Tır Mevcut, Teklife Açık, Desk Sayfası Var, Facebook Ağı Var, Harita Kaydı Var
https://www.akdenizekspres.com.tr/2020-04-15, 5:02 PM
Merkez ofisimiz Antalya ve İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye nakliyat hizmetini profesyonellikle sürdürmekteyiz. Antalya şehirler arası taşıma talepleri genellikle İstanbul ilçemizi olmaktadır bu sayede haftalık sevkıyatlar düzenleyerek taşımaktayız. Tüm eşyalarınız paketlenerek ambalajlanmaktadır bunun öncesinde nakliyat sözleşmesi yapılarak eşyalarınız güvence altına almaktayız. En iyi Antalya taşımacılık firması olmamız şans eseri değil yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerçekleşmiştir. Uygun Antalya evden eve fiyatı sunarak en iyi hizmet almanızı sağlamaktayız. Sizlerde şirketimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve nakliyat fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.
Site Ziyareti: 147 | Ekleyen: akdenizekspres | Değerlendirme: 4.0/2
Antalya Şehirler Arası Nakliyat Antalya Şehirler Arası Nakliyat Antalya Şehirler Arası Nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Antalya Şehirler Arası Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Google'da ara