person_outline
phone

Küçükyalı Merkez Mah. Barbaros Hayrettin Sokak No:8 A Blok K:1 D:1 Maltepe / İSTANBUL
Bayram Akdeniz
05327070405 akdenizekspres@gmail.com Araç Sayısı 4

Hizmet Bölgeleri

[Tüm Türkiye]
Nitelikler:K3 Belgeli, Uluslararası Taşıma, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Araç Taşıma, Gıda Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Kapalı Tır Mevcut, Gümrük Nakliye, Teklife Açık, Teklife Kapalı, Facebook Ağı Var
https://www.akdenizekspres.com.tr/2020-04-15, 4:53 PM
Merkez ofisimiz Antalya ve İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye nakliyat hizmetini profesyonellikle sürdürmekteyiz. Antalya şehirler arası taşıma talepleri genellikle İstanbul ilçemizi olmaktadır bu sayede haftalık sevkıyatlar düzenleyerek taşımaktayız. Tüm eşyalarınız paketlenerek ambalajlanmaktadır bunun öncesinde nakliyat sözleşmesi yapılarak eşyalarınız güvence altına almaktayız. En iyi Antalya taşımacılık firması olmamız şans eseri değil yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerçekleşmiştir. Uygun Antalya evden eve fiyatı sunarak en iyi hizmet almanızı sağlamaktayız. Sizlerde şirketimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve nakliyat fiyat teklifi oluşturabilirsiniz.
Site Ziyareti: 137 | Değerlendirme: 0.0/0
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Antalya Şehirler Arası Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Google'da ara