person_outline
phone

Hoca Ahmet Yesevi, Nakliyatçılar Sitesi D:32, 44100 Yeşilyurt
Yetkili Bilinmiyor.
0532 236 10 37 info@malatyaevdeneve.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Malatya]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Gıda Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık, Facebook Ağı Var, Harita Kaydı Var
https://www.malatyaevdeneve.com2020-01-30, 9:55 PM
Malatya evden eve nakliyat, geniş kapsamlı ev, ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Mevcut konumdan, yeni yerleşim yerine ev ve ofis eşyaları özenle, dikkatli ve güvenli biçimde nakledilmek üzere gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Malatya Sarıgül Evden Eve Nakliyat, filosu ile 20 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Evden eve taşımacılıkle birlikte depolama, paketleme, sevkiyat hususlarında da gerekli desteği sağlamaktadır. Malatya merkezden civar tüm ilçelere ve Türkiye geneline evden eve nakliye hizmeti sağlamaktadır. Sarıgül Nakliyat, bölgesinde en balarılı taşımacılık firmalarındandır. Bunu, hizmet alan müşterilerinin memnuniyeti ile de birçok kez ispatlamaktadır. 

Asansörlü Modern Hizmet Anlayışı

Malatya Sarıgül Nakliyat, eski gelenekselleşmiş evden eve taşımacılığı bölgesel bazda sonlandırmayı başaran, bir ilk ile farkındalık yaratmayı amaçlayan nakliye firmalarındandır. Tüm Avrupa'da bilinen ve sıkça kullanılan Asansörlü Evden Eve Taşımacılığına ilişkin modern ve donanımlı taşımacılık hizmetini Malatya bölgesinde sunmayı başarmıştır. Almanya'da kullanılan çok taşımalı ve merdivenli taşıma asansörleri ile ülkemizde evden eve asansörlü taşımacılık sunar. 
Mobilya gibi beyaz eşyaların 4. veya daha üst katlarda emniyetli ve hızlı biçimde taşınmasına olanak sağlar. Sarıgül Malatya Ev Taşıma Firması, 14 kat yüksekliğe uzanabilen asansörlü araç ekipmanlarına sahiptir. 

Taşımacılık Belgeleri

Taşımacılık konusunda eşya taşıma amaçlı komisyonculuk yapacak gerçek ve tüzel kişilerin resmi olarak ilgili kurumlardan belge alması gerekir. Taşımacılık türüne ve işlevine bağlı olarak bu belgelerin türleri de değişiklik gösterir. 

H1 Yetki Belgesi: Yurtiçi eşya taşımacılığında komisyonculuk yapacak kişilere, ticari maksatlı yurt içi eşya taşımacılığı yapacak olan gerçek ve tüzel kişilere verilen belge türüdür. 
K1 Yetki Belgesi, K3 Yetki Belgesi: Belli bir zaman ekseni ve tarifesinde veya belli bir zamanlamaya uymaksızın eşya taşımacılığı yapma hususunda yetkili olan firmalara verilen belge türüdür. Malatya Sarıgül Nakliyat, bu alanda K3 yetki belgesine sahip olarak gerekli evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktadır. 

Sarıgül Malatya Evden Eve Nakliyat, geleneksel ev veya ofis taşımacılığından ziyade modernleştirilmiş asansörlü taşımacılık alanında daha yetkin ve tercih edilen firma olmuştur. 
Site Ziyareti: 183 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 5.0/1 | Etiketler: ev taşımacılığı, k3 belgeli taşıma, malatya evden eve, k1 belgesi, ev taşıma, malatya, asansörlü nakliye, sarıgül nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Sarıgül Evden Eve Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Sarıgül Evden Eve Nakliyat Google'da ara