person_outline
phone

Kars Merkez Mah Kağızman Cad. No 17/b/Kars
Yetkili Bilinmiyor.
0531 858 18 99 ricioglunakliyat@gmail.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Kars]
Nitelikler:Ev Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık
http://karsnakliyat.gen.tr2018-12-01, 11:49 AM

Evden Eve Taşımacılık Firması

Kars'da Hizmet Veren Şirketimiz Taşımacılıkta Güven, Kalite Makul Fiyata Taşıma Yapmayı Hedefleyerek Açılmıştır. Sitemizde 2005 Tarihinde Hizmete Girmiş Bulunmaktadır.Sitemizde İstenilen Bütün Hizmetin Sistemli Sıralanmasını Hedefledik Ve Müşterinin İstediği Bütün Bilgileri Kaliteli Bir Hizmete Dönüştürdük.İlk Önceliğimiz Siz Değerli Müşterilerimizin Bizden Kaliteli Bir Hizmet Almasıdır.

 Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılığında Eşyalarınızı Güvenli Ve Kars Evden Eve Nakliyat Kalitesiyle Taşıyoruz.Kars İçi Kars Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Eşyalarınızı Özenle Uzman Ekibimizle Topluyor Paket Ve Ambalaj İle Uygun Bir Biçimde Hazırlayıp Aracımıza Taşıyoruz.

 Sizin İstediğiniz Adrese Geldiğimizde Eşyaların Taşıma İşlemini Evin Bulunduğu Konuma Göre Asansörlü Nakliyat Verebiliyoruz.Eşyalarınız Hasarsız Kısa Sürede Evinize Asansörlü Nakliyat Hizmetimizle Ulaştırıp Yerleştiriyoruz.Kurumsal Hizmetimizde Mevcuttur.

 Kurumsal Nakliyat İşleminde İse Ofis-Büronuzu Expretiz Göndererek İnceliyor Ve İnceleme Sonucunda Sizlere Uygun Bir Fiyat Listesi Sunuyoruz.Uygun Gördüğünüz Taktirde İse Taşıma İşlemine Göre Kamyon ,Tır Veye Taşıma İşleminde Ne Gerekiyorsa Ona Göre Hareket Ediyoruz.

İşte  Kars Nakliyatın Sunduğu Kaliteli Ve Uzman Hizmeti Size Anlatmaya Çalıştık.Bir Çok Taşıma İşleminde Bulunduk Ve Bulunuyoruz.

Kars Nakliye Kalitesiyle Onlar Uzman Ekibimizin Sunduğu Kaliteli Evden Eve Taşıma Hizmeti Aldılar Sıra Sizde..

Site Ziyareti: 219 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: kars ardahan evden eve nakliye, kars taşımacılık, kars nakliyecisi, arıcıoğlu nakliyat, kars evden eve nakliye, kağızman nakliye, kars nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Kars Arıcıoğlu Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Kars Arıcıoğlu Nakliyat Google'da ara