person_outline
phone

Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400, Gebze ,Kocaeli ,Türkiye
Yetkili Bilinmiyor.
0507703-0801 info@kocaeliguvennakliyat.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli-İzmit]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Kapalı Tır Mevcut, Harita Kaydı Var
https://kocaeliguvennakliyat.com2020-01-03, 8:31 AM
Kocaeli Ilinin Gebze Ilçesinde Faaliyet Gösteren Firmamız 1985 Yılında Kuru Yük Taşımacılığı Ile Chrysler Marka Doc Kamyonla Nakliye Sektörüne Ilk Adımları Atmıştır.

Evden eve nakliyat hizmeti, Kocaeli Güven Nakliyat ile sağlanıyor. Nakliye hizmetinden yararlanabilir, güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Kocaeli Güven Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti sunuyor.
Peki, nasıl?
Nakliye hizmeti avantajları içinde sayılabilecek olan evden eve hizmet, ürünlerinizin belirtmiş olduğunuz iki adres arasında ulaşımını sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken, bizimle iletişime geçmek ve hizmet talep etmek.

Adresten Adrese Güvenli Teslim

Ürün teslimatında güvenlikten ödün vermiyoruz. Evden eve nakliyatta verilen iki adres, bizim için önemli. O iki adres arasında ulaşması gereken ürünlerin sorunsuz şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
Nasıl mı? Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile… Firma yetkilileri ile iletişime geçtiğinizde, evden eve nakliyat için hizmet talep edeceksiniz. Kısa süre içinde sunulan detaylı bilgiler, hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak. Bu alanda deneyimli olan nakliye çalışanları ile paketleme ve diğer aşamalarda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak nakliyenin gerçekleşmesi sağlanacak.
Site Ziyareti: 280 | Değerlendirme: 5.0/1 | Etiketler: kocaeli istanbul ev taşıma, izmit evden eve, Kocaeli Evden Eve Nakliyat, kocaeli güven nakliyat, gebze evden eve nakliye
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Kocaeli Evden Eve Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Google'da ara