person_outline
phone

İstasyon Cad. Veliç İş Hanı, Kat:7, No:17 (Hayat Hastanesi Karşısı) Gaziantep
Yetkili Bilinmiyor.
0532 552 1654 info@gaziantepevdenevetasima.net Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Gaziantep]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık, Harita Kaydı Var
http://gaziantepevdenevetasima.net2018-11-29, 5:28 PM

Rüya evden eve taşımacılık 2000 yılından itibaren Gaziantep'te ev ve ofis taşımacılığı ve nakliye işinde profesyonel hizmet vermektedir.Evden eve taşımacılık firmamız Gaziantep'ten Türkiye'nin tüm illerine ev ve ofis taşımacılığı yapmaktadır.

Gaziantep evden eve taşımacılık da %100 müşteri memnuniyeti prensibimizdir. Firma olarak Gaziantep evden eve taşımacılık da bilgimizi,tecrübemizi sürekli geliştiriyoruz ve daha çok öğreniyoruz.

Gaziantep evden eve taşımacılık TC. Ulaştırma Bakanlığı yeterli güvenlik koşullarına sahip olan firmalara yurt içi evden eve taşımacılık ve ofis taşıması için verilen K3 YETKİ BELGESİNE sahiptir.

Hizmetlerimiz;

  • Evden eve taşımacılık
  • Ofis taşımacılığı
  • Fabrika taşımacılık
  • Banka taşımacılık
  • Yurt taşımacılığı

Firmamızın kendisine ait asansörlü evden eve taşıma yapacak aracı mevcuttur.

Gaziantep evden eve taşımacılık da lider firma olmak hedefimizdir.Her zaman müşterinin en iyi hizmeti alaması için yenilikçi çalışmalar yaptık,personelimizi daima eğittik ve personelimizi işe ehil kişilerden seçtik. 

Evden eve taşımacılık yaptıracaksanız size tavsiyemiz öncelikli tercih sebebiniz Evden eve taşımacılık fiyatları en düşük olan firmalar olmamalıdır. Bizin evden eve taşımacılık fiyatlarımız yüksek değildir fakat çok düşük fiyat veren firmalar ile çalışıp mağdur ve pişman olmuş müşteriler ile karşılaşıyoruz.

Site Ziyareti: 255 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: gaziantep evden eve taşıma, rüya profesyonel evden eve taşımacı, asansörlü taşıma, antep nakliye
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Rüya Profesyonel Evden Eve Taşımacılık" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Rüya Profesyonel Evden Eve Taşımacılık Google'da ara