person_outline
phone

Ordu Cad. No: 120/D Fidanlık Karakolu Yanı / Gaziantep
Yetkili Bilinmiyor.
05056779850 nacaroglutasimacilik_27@hotmail.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Gaziantep]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Kapalı Tır Mevcut, Facebook Ağı Var, Harita Kaydı Var
http://nacarogluevdeneve.com2019-12-13, 11:13 AM
Firmamız Nakliyat sektöründe faaliyetini 2000 yılından bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiş olup evden eve nakliyat, asansör kiralama ve ofis taşımacılığı alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Kurulduğu yıldan bu yana kendini geliştiren ve sürekli yenileyen şirketimiz değişen Dünya ve gelişen teknolojiyle birlikte ihtiyaç haline gelen "Asansörlü Taşımacılık" sistemini Gaziantep'e kazandıran "Nacaroğlu Evden Eve Taşımacılık" bu anlamda Dünya'nın en büyük "evden eve taşıma" asansörünü TÜRKİYE'nin hizmetine sunan ilk firma onuruna sahiptir.

Asansör sistemimiz 66 metre yüksekliğe sahip olup yaklaşık 23. kata kadar çıkmakta ve eşyalarınızın daha hızlı ve sorunsuz yeni evinize sağlıklı bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde bina içinde ve eşyalarınızda oluşacak hasarlarında önüne geçilmektedir.
Site Ziyareti: 191 | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: ev taşıma, transport, nacaroğlu, evden eve, nacaroğlu nakliyat, gaziantep taşımacılık, gaziantep nakliye
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Nacaroğulları Evden Eve Asansörlü Taşımacılık" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Nacaroğulları Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Google'da ara