person_outline
phone

Düğmeci mahallesi istasyon cad veliç pasajı kat.2no 218
ibrahimhalil akgün
05374369284 akg_teksoy@hotmail.com Araç Sayısı 8

Hizmet Bölgeleri

[Gaziantep]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Araç Taşıma, Gıda Taşıma, Parça Eşya Taşıma, Teklife Açık, Facebook Ağı Var, Harita Kaydı Var
https://www.teksoyevdeneve.com/2020-04-01, 10:55 PM
Gaziantep evden eve asansörlü Evinizden taşınmak sizler için korku, endişe uyandırmasın. Eğer ki böyle duygular uyandırıyorsa gaziantep evden eve asansörlü hizmeti veren firmamız ile taşınmamışsınız demektir. Paketleme konusunda gaziantep evden eve sektöründe en iyi işi yapmaktayız. Paketleme yaparken kullandığımız tüm ürünlerin kalitesini ve hijyenliğini kontrol ederek sizlerin eşyalarında kullanmaktayız. Bu sayede gaziantep evden eve asansörlüsektöründe en çok tercih edilen firmayız. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak bugünlere geldik ve her zaman da ön planda tutacağız. Teksoy gaziantep evden eve firmamız sizlere sadece bir telefon kadar uzağız. Biz her zaman siz kıymetli müşterilerimize hizmet etmek için varız. %100 müşteri memnuniyeti yaşamak için teksoy evden eve taşımacılık var.
Site Ziyareti: 148 | Ekleyen: antepteksoy | Değerlendirme: 0.0/0
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Asansörlü" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Asansörlü Google'da ara