person_outline
phone

Bitlis Star Taşımacılık – Tatvan Otogar Civarı / Tatvan / BİTLİS
Yetkili Bilinmiyor. E-posta ekli değil. Eklenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Bitlis]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Eşya Taşıma
http://www.bitlisstarnakliyat.com2019-02-01, 10:22 AM

1997 yılından beri Mersin’de Star evden eve nakliye adıyla hizmet veren firmamız, günümüze kadar taşımacılık sektöründe müşterilerine aralıksız olarak destek vermiş, gerek şehir içi gerekse şehirler arası nakliye iş ve işlemlerinde hizmet sunmuştur. Firmamız, Mersin’de ilk ve tek hatta Türkiye’de çok az sayıda firmada bulunan 25. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma sistemi ile hizmette kusur tanımaz hale gelmiştir. Kısa zamanda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kuruluşumuz, Bitlis ve çevresinde de evden eve nakliye alanında ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak, Doğu Anadolu Bölgemize daha kolay hizmet verebilmemiz için Bitlis Star Nakliyat adıyla yeni bir şube kurmuştur.

Geçmişteki tecrübelerimizden yola çıkarak, yeni oluşturduğumuz bu firmanın, ilk kuruluş olmasına rağmen Bitlis evden eve nakliyat alanında yıllarca hizmet vermiş bir firma gibi olabilmesi için en donanımlı araçlarımız ve yük asansörümüzle Tatvan merkezli ofisimizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Sizler de Bitlis STAR Nakliyat ailesine katılmak isterseniz veya taşınma ile ilgili görüş ve önerilerinizi sunmak isterseniz ofisimize uğrayabilirsiniz.

Site Ziyareti: 251 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: bitlik nakliyat, Bitlis Star Asansörlü Nakliyat, bitlis doğu anadolu nakliye, bitlis ev taşımacılığı, evden eve nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Bitlis Star Asansörlü Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Bitlis Star Asansörlü Nakliyat Google'da ara