person_outline
phone

Mimarsinan Mah. Cinci Sok.10/ A Merkez/Çankırı
Yetkili Bilinmiyor.
03762133455 E-posta ekli değil. Eklenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Ankara]
Nitelikler:Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
https://www.cankirinakliyecilersitesi.com/2018-11-29, 7:03 PM

LİDER NAKLİYAT olarak bir ev, ofis, fuar ve kurumun nasıl taşınacağı hakkında bilgiler sunulmaktadır. 
Evden eve nakliyat, ofis, fuar ve kurum baştan sona nasıl yapılır?

İnternet veya çevrenizde daha önce bizimle taşınmış arkadaşlarınızın vasıtasıyla bizimle iletişime geçtiğinizden itibaren LİDER, evden eve nakliyat uzman bilirkişileri sizin uygun olduğunuz bir zamanda hanenizi ziyaret ederek siz saygı değer müşterilerimize taşınma hakkında genel bilgi verip ve İstanbul, İzmir, Ankara gibi metropol şehirlerimizin trafiği göz önünde bulundurarak beraberce taşınma tarihini kararlaştırıp, taşınma saati not alınıp ve kağıt üzerinde sözleşme yapılır. 

LİDER evden eve nakliyat uzman bilirkişileri sağlıklı bir taşınma için gerekli notları almaya başlar;

1. Eşyanızın miktarını kaç oda ve salon olduğu,

2. Ne kadar personelin ihtiyaç olunacağı,

3. Kullanılacak paketleme malzemesiniz fazlasıyla not alması,

4. Hangi çeşit mobilyanın haneniz de bulunduğu,

5. Piyano, para kasası gibi malzemelerin ağırlığını ölçmesi ve ona göre ekipmanların taşınma gününde bulunması,

6. Kırılacak mutfak ve salon eşyalarınız hassasiyetlerine göre yeterince koli not alıp,

7. Giyim eşyaları ve askılı eşyalarınız için yeterince askılı dolap bulundurması,

8. Bulunduğunuz kat sayısını görmesi,

9. Eşyaların merdivenlerde mi yada dışarıdan kurulacak lift asansörüyle mi daha rahat taşınır,

10. Eşyanızın ne kadar büyüklükte bir kamyonun ve kamyonettin veya kaç taşıtın yeterliliği,

11. Araç sokak ve caddeye girebilir mi,

12. Kamyon bina kapısına kadar yanaşıyor mu,

LİDER, evden eve nakliyat bilir kişileri gerekli notları aldıktan sonra hanenizden ayrılır ve taşınma tarihi gelmeden bir gün önceden hane sahibi ile iletişime geçilir. Bir sonraki gün taşınma için teyit edilir ve LİDER evden eve nakliyat yarın taşınacak eşyalar için son hazırlıklarını tamamlar. Gerekli olan bütün malzemeyi LİDER evden eve nakliyatın bilir kişilerinin aldığı notlara göre ekip başı bir gün öncesinden kamyon da bulundurur. 3+1 ev eşyası not alınmışsa ekip başı ile toplam (4-6) kişilik profesyonel ekip hazır durumda ve ekibin içinde marangoz, elektrikçi, tesisatçı ve ağır eşya taşıma elemanlar bulunur. 

LİDER, evden eve nakliyat belirlenen tarihte sabah saati not alınmışsa sabah 07,30-08,00 gibi belirlenen adreste bulunur. Operasyon başlar önce salon kırılacak eşyalarında başlanarak, mutfak kırılacak ve oturma odası, çalışma odası, kütüphane ve varsa ardiye olarak kullandığınız balkon ve benzeri yerler toplanır, bütün kırılacak eşyalar daha önce kullanılmamış beyaz kağıtlarla emniyetli bir şekilde paketlenir ve aynı şekilde kullanılmamış karton kolilere yerleştirilir. İçinde muhteviyatı belirtilir. Daha sonrasında yatak odasına geçilir, askılı elbiseler askılı dolaplarımıza yerleştirilir. bütün katlı elbiselerde katı bozulmayacak şekilde kutulara yerleştirilir. Evde toplanan bütün eşyalar kutulara yerleştirdikten sonra muhteviyatı belirtilip numaralandırılır. Toplama işlemi bittikten sonra salondan başlanarak; .

Koltuk takımlarınız, önce streclenir daha sonra dışarıdan gelecek darbelere, sürtünmelere ve dıştan hiç bir şekilde görülmeyecek şekilde altı, üstü, dört tarafı ve ayakları köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemelerle paketlenip ambalajlanır... 

Yemek takımlarınız, sandalyeler bir birini koruyacak şekilde ikişer tane ve bir birine sürtünmeyecek şekilde arasına köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile konsol ve gümüşlük yekpare taşınabilirse köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile altı, üstü, etrafları komple görülmeyecek veya demonte edilip parçalar birer birer köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile paketlenerek taşınabilir hale getirilir. 

Televizyon, özel köpüklü içi kağıt kaplı dişi naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip karton kolilere yerleştirilip muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir. 

Beyaz eşyalar, ortalama her evde 5 adet beyaz eşya bulunmaktadır. Evlere göre eksik veya fazla bulunur. Beyaz eşyalar tesisatçımız tarafından mahallinde sökülüp buzdolabı, bulaşık makinesi. fırın, mikrodalga, çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesini gibi beyaz eşyalar köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemelerle paketlenip muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir. 

Çocuk odası, demont edilen mobilyalar marangozcumuz tarafından sökülüp demonte edilmeden taşınabilir mobilyalar ise çekmeceli dolap, raflı kütüphane komidin ve demonte edilmiş parçalar birer birer ve çocuk yatakları ise önce bakteri ve toz geçirmeyip ve hava almayacak şekilde kullanılmamış streçle paketlenip daha sonra çocuk odasında bulunan bütün eşyalar özel köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir. 

Çalışma odası, demont edilen mobilyalar marangozcumuz tarafından sökülüp demonte edilmeden taşınabilir mobilyalar ise çalışma koltuğu komidin evrak ve dosya dolapları demonte edilmiş parçalar birer birer özel köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhtelifi belirtilip taşınabilir hale getirilir. 

Yatak odası, önce yatak ve alttaki sandıklı bazalar toplanıp bakteri ve toz geçirmeyip ve hava almayacak şekilde kullanılmamış streçle paketlenip, daha sonrasın da yatak çevresinde bulunan şifonyer ve komidinler ambalajlanır. 

Bu işlemler bittikten sonra yatak odasındaki gardolabı demonte edilip ve yatak odasında bulunan bütün eşyalar demonte edilmiş parçalar birer birer özel köpüklü içi kağıtlı dışı naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir. 

Site Ziyareti: 214 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: çankırı nakliyat, çankırı nakliye, çankırı ev taşımacılığı, parça eşya taşıma, çankırı hamal, lider nakliyat

Ankara: 03123614553

Çankırı: 03762133455

Çorum: 03644955204-4955347

Kırıkkale: 03182100050

Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Çankırı Lider Nakliyat" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Çankırı Lider Nakliyat Google'da ara