person_outline
phone

Mücahitler Caddesi Kırlangıç Sitesi Altı A Blok Ezgi Pide Fırını Karşısı/Seyhan
Yetkili Bilinmiyor.
(0322) 261 49 46 dogus.kargo@hotmail.com Araç Sayısı Belirtilmemiş

Hizmet Bölgeleri

[Adana]
Nitelikler:K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Teklife Açık
Web Site Eklenmedi.2018-11-28, 5:23 PM
DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, bu sektöre bambaşka bir hizmet anlayışı kazandırmıştır. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızın bize kazandırdıkları ile kalite çıtamızı her zaman yükselterek yolumuza devam ediyoruz. Şirketimiz araç filosu ve alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile evden eve şehir içi, şehirler arası, ofis, büro, işyeri, fabrika taşıma hizmeti ile eşya depolama hizmetlerimiz en kaliteli ve sorunsuz bir şekilde taşımayı ve tüm taahhütleri yerine getirmeyi garanti etmektedir. Tecrübemiz ve işimize verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nakliyat konusunda hizmet etmek için bizler buradayız. DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE her zaman daima önde.
7/24 her zaman yanınızdayız. DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE NAKLİYAT SEYHAN/ ADANA
info@doguskargo.com.tr | (0322) 261 49 46 | (0538) 925 28 10

Globelleşen dünya ve bizler de her gün zenginleşiyoruz, gelişiyoruz, kullandığımız eşyaların sayısı ve değeri paha biçilemez derece de artıyor, ve tüm bu eşyalara olan ihtiyacımız artıyor, dolayısıyla artan bu ihtiyaçları karşılamak için de her gün yeni eşyalar satın almaktayız. Bunun beraberinde her geçen gün alınan yeni eşyalar, yeni teknolojik aletler daha da kıymetlendi ve birçoğu belki de paha biçilemez derecede sizler için, bizler için değer kazandı. Bunlar kimi zaman gerçekten değer verdiğimiz eşyalarımız olabilmekte, kimi zaman çok fazla para verdiğimiz eşyalarımız olmaktadır.

Dolayısıyla bu tür kırılgan eşyaların, değerli eşyaların taşınması da hep bir sıkıntı olmuştur yıllardır. Dolayısıyla nakliye işlemleri konusunda tüm firmalara güven sağlanamamaktadır. Ayrıca eskiden taşınırken “tut şunun ucundan da yardım et” diyebileceğimiz eş dost çevresi genişken günümüz de bu tür olaylara şahit olmak çok daha zor artık. Diğer bir yandan Nakliye üzerinden hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Bu noktada önemli olan nakliyenin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması olacaktır. İşte tam burada Adana Doğuş Nakliyat olarak devreye biz giriyoruz.

Site Ziyareti: 0 | Ekleyen: jungnet | Değerlendirme: 0.0/0 | Etiketler: kargo taşımacılık, adana evden eve nakliye, ev taşımacılığı, doğuş kargo, adana doğuş kargo, adanadaki nakliye firmaları
Doğuş Kargo Taşımacılık Doğuş Kargo Taşımacılık
Toplam Görüş: 0
avatar

Bu nakliye firmasına özgü sayfamıza Google arama motoruna "Öz Çatlılar Doğuş Kargo Taşımacılık" yazıp aratarak da ulaşabilirsiniz.

Doğuş Kargo Taşımacılık Google'da ara